Xheli çudibërës, mbyll plagët për 60 sekonda

Published on :

Gjëja që të gjithë urrejmë pasi vritemi janë padyshim shenjat që mbesin nga plaga. Ka raste kur këto shenja mbeten përgjithmonë në trupin tonë dhe nuk ekziston asnjë mënyrë që të zhduken, por në lidhje me këtë është gjetur një zgjidhje. Nuk mund ta keni menduar ndonjëherë që një e gërricur në trup mund të […]

Kejvina e “Xing me Ermalin” siç nuk e keni parë! Shiko si i hipën sipër aktorit (Video)

Published on :

Ajo u bë e njohur falë emisionit “Xing me Ermalin”, shkruan GazetaBlic.Flasim për bjonden bukuroshe Kejvina Kthella e cila shpeshherë rrëmben vëmendjen e mediave rozë me paraqitjet provokuese që bën. Por, kësaj radhe ajo vjen ashtu siç nuk e keni parë ndonjëherë!Kejvina ka publikuar një video në Instagram të shkëputur nga një prej skeçeve të […]

Enca çmend rrjetin: Shiko si ngre bluzën dhe tregon mbathjet duke bërë twerk (Video)

Published on :

“Baby hajde thirrëm kur je vetëm, ndoshta t’kallzoj ça bëj tjetër”, dëgjohet të thotë Enca në këngën e re, pjesë të cilën e ka zbuluar sot.Këngëtarja shfaqet duke bërë twerk me në sfond këngën “Dua”, e veshur me një bluzë të cilën në një moment e ngre pak dhe tregon mbathjet.“Edhe 4 ditë. Mezi po […]

Rrëfehet Policja: Shefin tim edhe me vra pak është, Ai është një qelbesirë i ndytë, ja cfarë më bëri ai….

Published on :

Rrëfehet Policja: Shefin tim edhe me vra pak është, Ai është një qelbesirë i ndytë, ja cfarë më bëri ai….Një vajzë e re duket se ka rënë në ‘grackën’ e mashtrimeve për një vend pune më të mirë. Ajo provokoj shefin e saj me shpresën se nëse ata lidheshin ai do ti jepte një vend […]

“E fundit / Vdes Ministri, do të habiteni se çka ishte duke bërë në momentet e fundit të jetës”

Published on :

Poratli Cudira.net shkruan se Ministri i Shëndetësisë , ka vdekur nga sulmi në zemër teksa po vraponte në një maratonë për bamirësi, për të ndihmuar në luftimin e kancerit.56-vjeçari, u sëmurë pasi i vrapoi 500 metra, dhe vdiq në një spital ushtarak, njofton Ministria e Shëndetësisë.Kryeministri , ka thënë: “E kam humbur një vëlla dhe […]

Del video e Gjystes, shiko cfare ben ne shtrat dhe si e tregoi komplet gjoksin (Video)

Published on :

6 fotografitë ku Gjyste tregoi komplet gjoksin, shkruan portali Fakti.al. Këngëtarja Gjyste Vulaj më shumë se për këngët e saj, diskutohet për linjat trupore. Pavarësisht moshës linjat e saj, mbesin ideale. Ne ua sjellim 7 fotot ku ajo duket tejet seksi. Kliko ne re klame per te shikuar fotot dhe videon me poshte. 6 fotografitë […]