Momenti kur Adelina Tahiri thoshte “S’po du sene t’shtenjta, du dashni pa centa…”

Published on :

“S’po du sene t’shtenjta,du dashni pa centa, me rëndsi o ndjenja” janë disa nga fjalët e saj në tekstin e këngës, shkruan lajmi.netMirëpo sot, Adelina është martuar me një tjetër biznesmen dhe përmes rrjeteve sociale po ekspozon jetën superluksoze dhe dhuratat e shtrenjta që po merr nga bashkëshorti i saj.Assesi nuk mund ta gjykojmë martesën […]

Plas rrjeti: Tek xig me Ermalin pytet:Ja kush po e pallon Rashelin e Ermal Mamaqit (Video)

Published on :

Ndonëse tashmë Rashel ka nisur rrugëtimin e saj në televizion në një rrëfim për opinion.al ajo tregon se pavarësisht kësaj eksperiencë prioritet për të janë rezultatet në shkollë.“Ndiej kënaqësi kur kohën e shfrytëzoj dhe e kaloj në mënyrë produktive, Tek xig me Ermalin pytet:Ja kush po e pallon Rashelin e Ermal Mamaqit: Shtypni foton dhe […]

Kush tha që Alesia Bami nuk ka super të pasme? Modelja seksi ka dy fjalë për ata që dyshojnë për format e saj [FOTO]

Published on :

Alesia Bami është një ndër modelet më të përfolura të showbiz-it shqiptar. Që e vogel ajo është bërë pjesë e sfilatave të ndryshme dhe tashmë gëzon edhe tituj me emër në fushën e modelingut. Por Alesian e shohim edhe si velinë dhe në momentin kur kërcen shfaq talentin e saj por edhe format trupore që […]

Erdogan shkakton “tërmet” Serbisë me këtë deklaratë të papritur!

Published on :

Medie dhe zyrtarë të sigurisë në Serbi janë alarmuar me paralajmërimet për formimin e Ushtrisë së Kosovës. Në këtë kontekst ato shohin edhe mundësinë e armatosjes së kësaj ushtrie nga Turqia, transmeton Koha.net.Kështu, gazeta “srbija danas”, duke folur për këtë ushtri, nga gojë e ekspertëve serbë, përmend, siç shkruan, lidhjet e afërta të kryetarit të […]