Loading...

Një ndër femrat më seksi shqiptare është vajza e Eli Farës.Marina Fara edhe pse me profesion juriste ajo është pjesë e pandashme e lajmeve rozë, shkruan arbresh.info.Ajo është shumë e ndjekur dhe e komentuar në rrjetet sociale, ajo përmes imazheve që i publikon tërheq vëmendjen e të gjithëve duke ekspozuar shumë pjesë nga trupi i saj.Por sot ajo ka publikuar një fotografi së bashku me reperin kosovar Ledri Vula.“Me me tmirin”, ishte shkrimi i Marinës mbi fotografinë.Ndryshe për Marinën që nga lajmet për fejesen e saj dhe ndarjen e shpejtë nuk është folur më për jetën e saj personale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *