Loading...

Marrëdhënia mes “mbretit dhe mbretrëshes” u prish dhe si duket situata mes tyre vazhdon të jetë e tensionuar.
Si duket reperi Noyzi nuk ia fal ish te dashures, nuk e ka përmendur ndihmën që i ka dhënë edhe për t’u bërë pjesë e “Universal Music”. “I tha gjykatësi burrit, pse e vrave gruan pas 30 vitesh martesë? Si të gjithë shqiptarët mo, tu i lon punët pasdore hë sot hë nesër, hë sot hë nesër”, shkruan Noizy dhe fansat e kanë marrë këtë si një diss për Encën. Nga kjo fansat kanë nënkuptuar se ai ka patur ndërmend ta largonte këngëtaren nga OTR prej kohësh. KLIKO ne reklamë per ta pa VIDEON dhe fotot:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *