Loading...

Iva Aliko prej disa kohë ka marrë vëmendjen e shtypit rozë, me shumë komente. Në shumë intervista ka qenë transparente, duke treguar gjithçka rreth jetës dhe ka dëshirë të bëjë karrierë si show girl. 23-vjeçarja bionde ka filluar me modën, baletin, prezantimin dhe pretendon të investojë në muzikë. Me imazhet e postuara nëpër rrjete sociale dhe me format bombastike që ka, ‘e dashura e deputetit’ ka pushtuar mediat rozë. Iva madje ishte përfolur shumë për një lidhje të mundshme me një deputet kosovar, emrin e të cilit nuk e ka bërë publike. Ja 3 nga fotografitë më joshëse dhe provokative të modeles shqiptare. KLIKO poshte ne reklame per t’i pa FOTOT HOT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *