Zbulohet doktori i VIP-ave, ai bëri mrekulli në fytyrën e Luana Vjollcës (FOTO)

Published on :

Paraqitja skenike sot për personazhet publike, është shumë e rëndësishme. Dhëmbët janë një pjesë shumë e rëndësishme e fytyrës, e sidomos atyre që shfaqen në ekran. Së fundmi, dentisti nga Prishtina Petrit Ademi ka pasur shumë punë me personazhet publike, duke u kujdesur për buzëqeshjen e tyre. Është Luana Vjollca, një nga klientet e tij […]

Të përlotur dhe me nderime të mëdha, kështu përcillet për në banesën e fundit qeni që i shërbeu policisë (Video)

Published on :

Ky qen i policisë pranoi përshëndetjet e fundit si një hero kur oficerët u mblodhën në Arkansasin qendror për ti dhënë lamtumirën e tyre përfundimtare.Pajti(PY’-tee)kishte shërbyer si oficer i njësisë K-9 që nga viti 2013.Por disa muaj më parë, qeni u diagnostikua me kancer të eshtrave.Të mërkurën,oficerë nga Lonoke County dhe agjencitë përreth kaluan në […]

Video/ Pronari i kërkon seks gruas për t’i dhënë falas banesën me qira

Published on :

Pronari i një apartamenti në Uells është filmuar nga kamera e fshehtë duke i ofruar një gruaje banesën me qira pa pagesë.Këto shtëpi reklamohen prej tyre në internet me sloganin“jepen me qira përmes një pagese alternative”.Një burrë u filmua nga kamera e fshehtë e një gazetareje investigative,të cilës i kërkoi favore seksuale një herë në […]

Olta Gixhari zhvishet para Ermal Mamaqit dhe luan striotiz por zogun i’a sheh i gjith publiku.. (Video)

Published on :

Aktorja e njohur Olta Gixhari ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Xing’me Ermalin.Mes shumë bisedave rreth karrierës së saj,në një prej momenteve Olta pritet të befasojë publikun teksa vendos të zhvishet para moderatorit dhe te luaj striptiz.Ermali tmerrohet por me e keqja eshte se kur perkulet ajo i del zogu 100% ne shesh […]