Njihuni me fshatin në Elbasan ku djemtë vdesin beqarë

Published on :

Është një fshat i largët në Elbasan. Duket sikur ka humbur në kohë dhe hapësirë.Ora e këtij komuniteti të vogël ka mbetur në kohën e ish-kooperativave bujqësore.Kanë ikur te gjithë. Nja 15 shtëpi të rrënuara kanë mbetur mbi kodër.Rrethuar me ullinj e drurë frutorë gjithfarë, banorët i luten Zotit për shi, ndërsa djemtë i luten […]

Flaka Krelani tejet joshëse me fustanin e kuq (Foto)

Published on :

Flaka Krelani di të shfaqet me shumë stil në eventet ku ajo merr pjesë.Së fundmi, këngëtarja e talentuar e skenës sonë muzikore ka qenë e ftuar në dasmën e mikeshës së saj më të mirë, shkruan Indeksonline.Aty, Flaka kishte veshur një fustan tejet të bukur, ngjyrë të kuqe.Këngëtarja kishte vënë në pah gjoksin të cilin […]

Aktorja ua tregon gjoksin prej së afërmi (Video)

Published on :

Aktorja bukuroshe Daphne Joy nuk i ikë “trendit” për të zbuluar linjat e trupit.Ajo së fundmi ka publikuar një video të shkurtër, teksa kamera afrohet tek gjoksi i saj dhe tek kofshët, shkruan Indeksonline.Bukuroshja e filmit “Piratët e Karaibeve” kishte veshur një fustan të shkurtër që ia tregonte pjesët e formësuara.Ajo është nëna e djalit […]

Tashmë mund të udhëtohet me tren me shpejtësi 1200 km/h (VIDEO)

Published on :

Autoriteti i Transportit dhe Rrugëve në Dubai, zbuloi prototipin e dizenjuar nga Virgin në një ceremoni të mbajtur në qytet. Këto kabina futuriste janë tashmë e ardhmja e transportit pasi siguria dhe shpejtësia e madhe përbëjnë rolin kyç në suksesin e trenave Hyperloop. Hyperloop përdor sistem me shtytje elektromagnetike për të lëvizur dhe qendron në […]

Dikur Miss Bjeshka, sot në krah të Ermal Mamaqit /FOTO-VIDEO

Published on :

Emisioni “Xing me Ermalin” ka nisur mbrëmjen e sotme me një ndryshim në staf. Moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka prezantuar si hyrje të re në emision një këngëtare të re që i është bashkuar stafit. Ajo quhet Olimpia Smajlajn dhe veç këngëtare ajo dy vite më parë është shpallur Miss Bjeshka. “Na ka ardhur […]