Loading...

Një djalë i vogel u bë yll i medias sociale, pasi mori vëllain e tij njëvjeçar në klasë, pasi nuk donte të linte shkollën dhe askush nuk mund të kujdesej për vëllain e vogël në shtëpi.
Djali 7-vjeçar filipinas, Justin, u be i famshem pasi fotografia e tij duke mbajtur vëllain e tij foshnje në prehër u bë virale në internet. Justin është një student i klasës së 1 në një shkollë të drejtuar nga qeveria e cila ndodhet në një zonë rurale të fshatit Salvacion në qytetin Magallanes në provincën Filipine të Sorsogon. Per ta parë VIDEON dhe FOTOT, KLIKONI poshte ne foto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *