Loading...

Aktorja bukuroshe Daphne Joy nuk i ikë “trendit” për të zbuluar linjat e trupit.Ajo së fundmi ka publikuar një video të shkurtër, teksa kamera afrohet tek gjoksi i saj dhe tek kofshët, shkruan Indeksonline.Bukuroshja e filmit “Piratët e Karaibeve” kishte veshur një fustan të shkurtër që ia tregonte pjesët e formësuara.Ajo është nëna e djalit të quajtur Sire, të cilin e ka pas lidhjes me reperin amerikan 50 Cent./Indeksonline/Kliko ne reklamen e meposhtme per te hapur videon e plote:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *