Loading...

Emisioni “Xing me Ermalin” ka nisur mbrëmjen e sotme me një ndryshim në staf. Moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka prezantuar si hyrje të re në emision një këngëtare të re që i është bashkuar stafit. Ajo quhet Olimpia Smajlajn dhe veç këngëtare ajo dy vite më parë është shpallur Miss Bjeshka. “Na ka ardhur një hyrje e re në ekip. Ajo e ka emrin Olimpia, por unë i them Olimbi. Olimpia do rrijë me ne ca kohë, është kohë e papërcaktuar se varet si shkojnë çështjet e partive që ndërrohen”,-u shpreh moderatori në emision. KLIKO poshte per ta parë VIDEON:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *