Loading...

Një histori si nëpër filma është ajo e mashtrimit të një gruaje nga Tirana, që i mori një burri që e kishte njohur vetëm dy vite më parë, plot 900 mijë euro. Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, pas denoncimit të burrit me inicialet I.H, ka njoftuar akuzën ndaj 38-vjeçares, ndërsa asaj dhe familjarëve u janë sekuestruar pasuri me vlerë 300 mijë euro. Sipas report tv, 38-vjeçarja është Olesia Duka me profesion dentiste, të cilin e ushtronte në kryeqytet. Duka mësohet se mashtronte personat që njihte duke u thënë se kishte 8 klinika dentare dhe se i duheshin paratë për aparatura, KLIKO ne foto poshte per ta parr skemen e mashtrimit te dentistes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *