Loading...

Oriola Marashi ka zgjedhur të provokojë këto ditë të ftohta me një foto thuajse nudo të postuar në Instagram. Oriola e quan veten “Rozafa Junior”, ku shihet e mbuluar në ar dhe me njërën dorë ka mbuluar gjoksin e zhveshur. Por, kjo pozë e modeles ka bërë që disa prej ndjekësve të saj të shpërthejnë në komente, duke mos ia kursyer as ofendimet familjare. Më poshtë klikoni ne foto per t’i lexuar disa prej komenteve, ku spikasin ato në sulme gati-gati personale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *