Shkodër, aksident, vdes babai me të bijën (FOTO)

Published on :

Një foshnje 8-muajshe dhe i ati i saj janë viktimat e aksidentit tragjik që ndodhi mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Velipojë. Kanë mbetur të plagosur 7 persona, 3 prej të cilëve ndodhet në gjendje të rëndë. Në aksident janë përfshirë një mjet ‘Alfa Romeo’ dhe një ‘Fuoristradë’.

Vrasja e Suela Sulës, ja çfarë bënë bashkëshorti dhe ekzekutori i saj (FOTO)

Published on :

Është zhvilluar seanca gjyqsore në ngarkim të vrasësve të Suela Sulës dhe në sallën e gjyqit janë dëgjuar regjistrimet audio nga telefoni i viktimës Suela Sula me ish bashkëshortin e saj Satedin Sula i arrestuar për vrasjen e ndodhur në prill të 2016. Në Gjykatën e krimeve të rënda gjyqi, prokuroria ka paraqitur disa regjistrime […]