“Visheni si në lokal striptize”/ Xhunga-Mustafa Nanos: Do e zbuloja gjoksin nëse do ishte e nevojshme!

Published on :

Debati i ditëve të fundit midis Mustafa Nanos dhe gazetareve sportive Ilda Bejleri dhe Bora Zemani ka pushtuar të gjitha mediat rozë. Sulmet nuk kanë munguar nga të dyja palët dhe kjo çështje është sjellë në vëmendje edhe mbrëmjen e sotme në emisionin “Provokacija”. E ftuar në këtë puntatë të emisionit ishte edhe gazetarja politike […]

Menduan se pati vdekje natyrale, 48-vjeçaren e helmoi nusja e djalit me fotoksinë

Published on :

Në prill të vitit 2017 ndarja nga jeta e Lirije Lamit u raportua si vdekje natyrale.Rreth një vit pas vdekjes së saj, policia ka zbuluar se 48-vjeçarja është helmuar nga nusja e djalit me fotoksinë.Marjana Cmeta,nusja e të ndjerës, është vënë në pranga,ndërkohë që në lidhje me këtë ngjarje janë shoqëruar edhe 4 persona të […]

“Si ndërtova karrierë të hekurt në karrige me rrota” (Pamje)

Published on :

Flamur Bala e ka ngritur zërin gjithmonë për çdo problem për një jetesë më të mirë, së fundmi ka kërkuar vendosjen e rampave në Durrës, pengesë kjo mjaft e rrezikshme për lëvizjen e personave me aftësi të kufizuara. Gjatë një interviste ai tregon se ndërsa lëviz me motorin e tij elektrik, çdo ditë pengohet për […]

Pezullohen nga puna 3 policë që bënë foto me femrat lakuriq (Pamje skandaloze)

Published on :

Tre oficerë të policisë shtetërore janë pezulluar nga puna pasi pozuan në fotografi me disa vajza të zhveshura në plazh. Ngjarja ka ndodhur në Kankun të Meksikos ndërsa imazhet e policisë me tre zonjushat të zhveshura topless, u bënë virale nëpër mediat sociale gjatë fundjavës. Policët ishin veshur me jelek antiplumb dhe mbanin armë automatike […]

SKANDAL/ Drejtoresha e shkollës fshin mungesat e nxënësit për përjashtim kundrejt 150 mijë lekëve

Published on :

Manushaqe Çela është nëna e dëshpëruar që ju drejtua emisionit Fiks fare pasi i përjashtuan djalin nga shkolla. Një sanitare e shkollës profesionale “Petro Sota” i ka ofruar ndihmë Xhanluka Çelës duke i premtuar se do ta rregullonte situatën në këmbim të 150 mijë lekësh të vjetra. Në fakt pasi djali i dha paratë nën […]