Loading...

E takoi pasi të dy kishin dalë për të pirë gjithë natën nëpër klube, por seksi me një të huaj do të ishte gjëja e fundit që do të bënte në jetë një 20-vjeçare britanike. Chloe Miazek u takua me Mark Bruce, 32 vjeç, në një stacion autobusi në orët e hershme të mëngjesit. Por i panjohuri që sapo takoi e mbyti gjatë seksit, vetëm dy orë pasi ata u takuan. 32 vjeçari tha se mbyti pasi kishin zbuluar interesin e përbashkët për asfiksimin erotik. ( Shikoni aktin e tmerrshem mes bukuroshes dhe 32-vjecarit, duke shtypur ne foton poshte )

Ai kishte pirë me miqtë gjithë natën në qytet para se të takonte bukuroshen, të cilës i mori jetën në një krim të rëndë pasioni…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *