Loading...

Kryeministri Edi Rama është shfaqur shumë i prekur sot në emisionin “Studio e hapur” në News 24 kur ka folur mbi akuzat e ish-kryeministrit Berisha mbi atësinë e djalit të tij të madh, Gregut.Me sytë e përlotur,Rama tregoi se e kishte gjetur djalin poshtë krevatit të tmerruar.”Kam parasysh djalin tim,që ishte fëmijë kur dola në fushatë elektorale dhe tha ky (Berisha në ekran) që ka akuzuar babain e vet për atësinë e të birit.Kam parë djalin tim të tmerruar,që nuk dilte nga poshtë krevatit.Akuzat…overdozë,overdozë.Do t’i shkoj deri në fund kësaj pune, sepse unë…Per me shume shtypni foton me poshte dhe shikoni te plote videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *