Loading...

Në prill të vitit 2017 ndarja nga jeta e Lirije Lamit u raportua si vdekje natyrale.Rreth një vit pas vdekjes së saj, policia ka zbuluar se 48-vjeçarja është helmuar nga nusja e djalit me fotoksinë.Marjana Cmeta,nusja e të ndjerës, është vënë në pranga,ndërkohë që në lidhje me këtë ngjarje janë shoqëruar edhe 4 persona të tjerë për “moskallëzim krimi”.Mes personave që janë shoqëruar në lidhje me helmimin e 48-vjeçares është edhe bashkëshorti i të ndjerës dhe djali i saj.Per te pare pamjet shtypni ne foton me poshte:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *