Loading...

Koncepti i dashurisë ndaj partnerit/es ka ndryshuar shumë kohët e fundit dhe sikurse ka evoluuar gjithçka, edhe çështja e martesës është kthyer në një temë më vete. Këtë herë ka qenë Rovena Stefa ajo që ka habitur me idenë e saj mbi bashkëshortin. Ajo ka deklaruar se dëshiron që i dashuri i saj të jetë biseksual. ( Per ta ndjek deklaraten, shtypni poshte ne foto )

E ftuar në emisionit “Thumb”, këngëtarja justifikohet duke thënë se dashuria për të do të jetë aq e madhe sa ai (biseksual) të harrojë gjininë tjetër. Vajza u shpreh: Po! Shiko, do të më donte aq shumë mua sa do t’i harronte ata të gjinisë tjetër”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *