Loading...

Debati i ditëve të fundit midis Mustafa Nanos dhe gazetareve sportive Ilda Bejleri dhe Bora Zemani ka pushtuar të gjitha mediat rozë. Sulmet nuk kanë munguar nga të dyja palët dhe kjo çështje është sjellë në vëmendje edhe mbrëmjen e sotme në emisionin “Provokacija”. E ftuar në këtë puntatë të emisionit ishte edhe gazetarja politike Rudina Xhunga. Xhunga ka deklaruar se falë tyre shikohen këto emisioni sportive dhe i duartroket pasi i kanë dhënë hijeshi ekranit. (Per ta parë reagimin e Rudina Xhunges, shtypni foton poshte )

Ajo është shprehur: Emisioni im ishte politik. Unë do pyesja politikanin. E merrja vëmendjen në një debat pyetjet. Kërkoja vëmendjen nga fjalët, sepse arma ime ishte në fillim naiviteti…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *