Loading...

Besoni ose jo kto janë 7 të dashurat e Getoar Selimit….Getoar Selimi është këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur. Geti është një rap këngëtar nga Kosova. Getoar Selimi njihet si njëri prej këngëtarëve që ka pasur lidhje publike me në pjesë të vajzave të Show Bizit, e ne ju sjellim disa foto të tij ku Ai shihet me vajzat që sot janë mjaft të njohura në mediat shqiptare, ja kush janë ato, duke shtyp posht reklamenn mund ti shikoni fotot:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *