Loading...

Një vajzë e re në Tiranë i ka dhënë fund jetë në mënyrë tragjike. Ditën e djeshme, ajo ka pirë një sasi të madhe fostoksinë për arsye të cilat ende nuk dihen.Kanë qenë familjarët ata, të cilët të tronditur e kanë dërguar menjëherë të renë në spital, por që ajo nuk ia ka dalë dot.Sipas policisë, dje në Kashar, në banesën e saj është vetëhelmuar me fostoksinë shtetësia A.K, vjeçe 20, e cila rreth orës 21:30, vdiq në spital..Per me shume shtypni ne foton me poshte dhe shikoni te gjitha imazhet:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *