Shikojeni si prezantuesja Kosovare gjatë emisionit shan me familje! (Pamje)

Published on :

Padyshim që çdo punë ka pjesët e mira dhe të negative.Mirëpo, kur je në emision ‘live’, kamerat e fshehta nuk janë aq të preferuara, pasi që çdo ‘rrëshqitje’ e fjalëve regjistrohet dhe në përmbledhje vjetore del në ‘opps’, shkruan lajmi.netNjëjtë ka ndodhë edhe me prezantuesen Mirjeta Morina, në televizionin ‘Tribuna Channel’. Asaj i është bërë […]

Prej vitesh e ka mbajtur të fshehur, a e dini kush është burri i Artiola Toskës? Nuk do ta besoni, ja kush është Ai (FOTO)

Published on :

Artiola Toska, e cila ka qenë shumë e pranishme në skenat shqiptare nuk e ka prezantuar bashkëshortin, edhe pse gjithmonë e ka falenderuar për mbështetjen që i ka dhënë. Por mesa duket ky mister nuk ka zgjatur dhe shumë, pikërisht dje ajo ka publikuar një foto me bashkëshortin, teksa shkruan “Mirëmëngjes dashni”, por shikoeni se […]