Xheli çudibërës, mbyll plagët për 60 sekonda

Published on :

Gjëja që të gjithë urrejmë pasi vritemi janë padyshim shenjat që mbesin nga plaga. Ka raste kur këto shenja mbeten përgjithmonë në trupin tonë dhe nuk ekziston asnjë mënyrë që të zhduken, por në lidhje me këtë është gjetur një zgjidhje. Nuk mund ta keni menduar ndonjëherë që një e gërricur në trup mund të […]

Kejvina e “Xing me Ermalin” siç nuk e keni parë! Shiko si i hipën sipër aktorit (Video)

Published on :

Ajo u bë e njohur falë emisionit “Xing me Ermalin”, shkruan GazetaBlic.Flasim për bjonden bukuroshe Kejvina Kthella e cila shpeshherë rrëmben vëmendjen e mediave rozë me paraqitjet provokuese që bën. Por, kësaj radhe ajo vjen ashtu siç nuk e keni parë ndonjëherë!Kejvina ka publikuar një video në Instagram të shkëputur nga një prej skeçeve të […]

“E fundit / Vdes Ministri, do të habiteni se çka ishte duke bërë në momentet e fundit të jetës”

Published on :

Poratli Cudira.net shkruan se Ministri i Shëndetësisë , ka vdekur nga sulmi në zemër teksa po vraponte në një maratonë për bamirësi, për të ndihmuar në luftimin e kancerit.56-vjeçari, u sëmurë pasi i vrapoi 500 metra, dhe vdiq në një spital ushtarak, njofton Ministria e Shëndetësisë.Kryeministri , ka thënë: “E kam humbur një vëlla dhe […]