Emisioni Opinion: Mos mendoni se ne duam gjithmonë marrëdhënie seksuale romantike, ndonjëherë na pëlqen edhe seksi i çmendur.

Published on :

emrat dhe meshkujt kane mendime te ndryshme për sa i përket seksit. Shpesh disa janë me te sinqerte me partneret e tyre e disa jo.Femrat dhe meshkujt kane mendime te ndryshme për sa i përket seksit. Shpesh disa janë me te sinqerte me partneret e tyre e disa jo. Tracey Cox, eksperte seksuale iu ka […]

Shikojeni si prezantuesja Kosovare gjatë emisionit shan me familje! (Pamje)

Published on :

Padyshim që çdo punë ka pjesët e mira dhe të negative.Mirëpo, kur je në emision ‘live’, kamerat e fshehta nuk janë aq të preferuara, pasi që çdo ‘rrëshqitje’ e fjalëve regjistrohet dhe në përmbledhje vjetore del në ‘opps’, shkruan lajmi.netNjëjtë ka ndodhë edhe me prezantuesen Mirjeta Morina, në televizionin ‘Tribuna Channel’. Asaj i është bërë […]

Tronditet Shqipëria : Çfarë po ndodh?/ Tre të vdekur dhe 2 vajza në gjendje të rëndë..

Published on :

Rast, ka ndërruar jetë rrugës për në spital një burrë i ri në fshatin Thumanë të Krujës, pasi familjarët po e dërgonin për të marrë ndihmën e parë pasi ai ishte vrarë në banesë.Megjithatë ngjarja mbetet ende e pasqaruar dhe policia thotë se ka nisur hetimet për zbardhjen e saj. Po merren në pyetje familjarët […]

Prej vitesh e ka mbajtur të fshehur, a e dini kush është burri i Artiola Toskës? Nuk do ta besoni, ja kush është Ai (FOTO)

Published on :

Artiola Toska, e cila ka qenë shumë e pranishme në skenat shqiptare nuk e ka prezantuar bashkëshortin, edhe pse gjithmonë e ka falenderuar për mbështetjen që i ka dhënë. Por mesa duket ky mister nuk ka zgjatur dhe shumë, pikërisht dje ajo ka publikuar një foto me bashkëshortin, teksa shkruan “Mirëmëngjes dashni”, por shikoeni se […]

Mjeku italian trondit botën: Kanceri mund të shërohet me sodë buke, ja receta

Published on :

Dr. Tulio Simonchini ka tronditur botën e mjekësisë me deklaratën e tij mbi kancerin. Sipas tij, kanceri nuk është gjë tjetër veçse një infeksion kërpudhor që mund të eliminohet me sodë buke. Dr Simonchini e përdori këtë metodë për të kuruar mijëra pacientë që vuanin nga lloje të ndryshme të kancerit dhe pretendon se është […]

Mbani Frymën: E keni parë shpesh, por nuk e keni ditur se është motra e Flori Mumajesit (FOTO EKSKLUZIVE)

Published on :

Kantautori dhe tekstshkruesi i mirënjohur shqiptar Flori Muamjesi, është ndër më të pëlqyerit e momentit në trevat tona. Por, kur flietet për temat private rreth jetës së tij, edhe aty mund të thuhet se është ndër më të përfolurit, ai keto dit e ka postuar nje foto ne rrjetet sociale ku e ka prezantuar motren […]